123 kurýr  -  Kurýr pro všechny 

 

 

Historie

Přepravní službu 123 kuriér jsme založili jako rodinnou firmu se slovenským zázemím bez účasti zahraničních investorů v roce 2012.  Její hlavní činností bylo spojovat firemní a soukromé klienty s logistickými společnostmi na Slovensku, v České republice a Maďarsku.

Začátkem roku 2020 jsme přijali rozhodnutí vytvořit unikátní projekt s vlastní logistickou infrastrukturou se specializací na balíky do 50 kg, pro všechny klienty, kteří se nechtějí vázat, a v září 2021 jsme vstoupili i do České republiky pod názvem 123 kurýr

 

Zakládáme si na profesionalitě

Strategické rozmístění poboček a centrálního překladiště, moderní technologie a individuální přístup nám umožňují poskytovat široké spektrum služeb se zaměřením na včasné doručení zásilky.
Naší nejcennější hodnotou je fundovaný personál, který má bohaté zkušenosti v oblasti logistiky, a proto se o Vaši spokojenost a bezpečné doručení zásilek postará na nejvyšší profesionální úrovni s důrazem na udržení dlouhodobých a korektních vztahů.

 

 

Naše vize a cíle

V nejbližší době je pro nás prioritním cílem využít naše know-how pro řešení s přidanou hodnotou na logistickém trhu. Na základě požadavků a podnětů našich klientů budeme zlepšovat nabídku služeb tak, abychom se stali oblíbenou přední společností v oblasti doručovacích služeb v České republice a na Slovensku.
123 kurýr je zde pro všechny, kteří si zakládají na korektnosti, odpovědném přístupu a spolehlivosti v doručování zásilek.

 

Chcete pracovat u nás?

Dbáme o to, aby se naši zaměstnanci cítili v práci spokojeně. Staráme se o jejich komfort, pravidelně je vzděláváme, organizujeme společné eventy. Záleží nám na jejich celkové pohodě. Zaměstnanec pro nás znamená nejcennější hodnotu, protože stabilita týmu, ať již v provozu, obchodním týmu nebo administrativě je pro nás mimořádně důležitá.

 

Aktuální volné pracovní pozice naleznete ZDE

 

Kontakt pro novináře: marketing@123kuryr.cz